Skočiť na hlavný obsah

S nami ste vždy o krok vpred

Lucia_Matejovova_landscape
Lucia_Matejovova_square

JUDr. Lucia Matejovová

Advokátka
+421 911 442 111 | matejovova@ugb.sk

Pre spoluprácu s advokátskou kanceláriou UGB som sa rozhodla najmä preto, že popri vysokom pracovnom nasadení a prvotriednej kvalite právnych služieb poskytovaných v takmer každom odvetví práva sa vždy berie ohľad na spokojnosť celého tímu a na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Mojou primárnou špecializáciou je doprava a logistika, obchodné právo a korporátne právo. Okrem uvedených oblastí sa orientujem na súdne spory, pracovné právo, daňové právo a právo nehnuteľností. 

Pred zahájením spolupráce s advokátskou kanceláriou UGB som získala cenné skúsenosti vo viacerých advokátskych kanceláriách, v ktorých som pôsobila na pozíciách advokátskej koncipientky a právničky. Vo svojej doterajšej praxi som sa podieľala na významných vnútroštátnych a zahraničných projektoch fúzií a akvizícií.

Počas štúdia som absolvovala viacero právnických kurzov v spolupráci so zahraničnými advokátskymi kanceláriami pôsobiacimi v Európe a USA, v rámci ktorých som získala vedomosti a prehľad predovšetkým v oblastiach korporátneho práva, bankovníctva and financií v angloamerickom právnom systéme.

  

Hovorím plynule anglicky, pasívne nemecky a poľsky. Vo voľnom čase sa venujem rodine, športu a priateľom.

Dosiahnuté vzdelanie a získaná kvalifikácia:

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. (právo)

  • Právnická fakulta Paneurópskej vysokej školy, JUDr. (právo)