Skočiť na hlavný obsah

S nami ste vždy o krok vpred

eva_cambalova
eva_cambalova

JUDr. Eva Čambalová

Regionálny partner
+39 349 5164659 | cambalova@ugb.sk

S advokátskou kanceláriou UGB som sa rozhodla nadviazať intenzívnu a dlhodobú spoluprácu, pretože zdieľame rovnaký pohľad na poskytovanie profesionálneho právneho servisu, ktorého základom je férový prístup a prekonanie očakávaní klientov. Oceňujem, že v advokátskej kancelárii UGB mám vytvorené ideálne podmienky na môj ďalší profesijný rast a sebarealizáciu.

Mojou hlavou úlohou je vedenie pobočky kancelárie v Taliansku, starostlivosť o talianskych klientov pôsobiacich na Slovensku, ako aj rozvoj talianskej klientely.

Ako advokátka som zapísaná v talianskej aj slovenskej advokátskej komore, a preto poskytujem právne služby podľa talianskeho aj slovenského práva. Mojou špecializáciou sú zahraničné investície, korporátne právo, obchodné a občianske právo, sporová agenda, zmluvné právo s dôrazom na právo nehnuteľností, ako aj všetky aspekty týkajúce sa podnikania talianskych subjektov na Slovensku.

Pred nadviazaním spolupráce s advokátskou kanceláriou UGB som dlhé roky pôsobila ako advokátka so sídlom v Taliansku a spolupracovala som s poprednou advokátskou kanceláriou pôsobiacou na Slovensku a na Ukrajine. V Taliansku úzko spolupracujem s významnou advokátskou kanceláriou v Bresci, s historicky dlhoročnou tradíciou v mnohých oblastiach civilného práva, ktorá sa špecializuje najmä na pozemkové právo. 

Plynule hovorím taliansky a anglicky. Vo voľnom čase sa aktívne venujem cestovaniu a zdravému životnému štýlu.  

Dosiahnuté vzdelanie a získaná kvalifikácia:

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. (právo), magna cum laude

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, JUDr. (právo)